Chevron Left
Back to Залучення клієнтів за допомогою цифрового маркетингу

Learner Reviews & Feedback for Залучення клієнтів за допомогою цифрового маркетингу by Google

5.0
stars
462 ratings

About the Course

"Залучення клієнтів за допомогою цифрового маркетингу" – це другий із семи курсів, які необхідно пройти для отримання Сертифікату Google з цифрового маркетингу та електронної комерції. У цьому курсі ви дізнаєтеся, як застосовувати пошукову оптимізацію (SEO), пошуковий маркетинг (SEM) і медійну рекламу для залучення клієнтів онлайн. Ви детально розглянете етапи маркетингової лійки і дізнаєтеся, як використовувати тактику цифрового маркетингу для проходження клієнтами кожного етапу. Ви навчитеся збільшувати відвідуваність вебсайту і підвищувати її ефективність, засвоївши методи пошукової оптимізації, як-от: аналіз ключових слів, алгоритми пошукових систем та нарощування кількості посилань (лінкбілдінг). Ви також дізнаєтеся про платний пошук і рекламу, вивчите тактику, яка використовується для привернення уваги та охоплення потенційних клієнтів на сторінках результатів пошуку, також відомих як SERP. Наприкінці цього курсу ви будете вміти застосовувати стратегії цифрового маркетингу, кращі практики та інструменти для активного привернення уваги до компанії. Також ви навчитеся розуміти потреби клієнтів і зацікавлювати їх своїми товарами та послугами. Співробітники Google, які зараз працюють у цій сфері, навчатимуть вас, пропонуючи практичні завдання та приклади, які імітують стандартні завдання цифрового маркетингу й електронної комерції, а також продемонструють найбільш ефективні інструменти й ресурси, які вони використовують у своїй роботі. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, володітимуть навичками, які дадуть їм змогу претендувати на вакансії початкового рівня в галузі цифрового маркетингу та електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Пройшовши цей курс, ви вмітимете вирішувати такі завдання: – визначати портрет вашого потенційного покупця і формувати цільову аудиторію; – описувати ціль і переваги етапів маркетингової лійки; – збільшувати коефіцієнт конверсій; – застосовувати пошукову оптимізацію та її окремі методи; – використовувати Google Search Console та звіти для відстеження присутності сайту в результатах пошуку Google; – визначати переваги пошукового маркетингу і застосовувати його за по треби; – базово використовувати Google Ads і визначати цільову аудиторію клієнтів....

Top reviews

OH

Feb 4, 2023

Дуже корисні поради від гуру Google, до яких треба дослухатися усім маркетологам та SEO спеціалістам, оскільки багато інформації пояснює алгоритми, які діють на наші сайти

IT

Apr 29, 2024

5 stars to Coach AK for his passion, easy manner in explaining a complex topic, interesting and creative tasks, support, and motivation. Thanks!

Filter by:

1 - 25 of 71 Reviews for Залучення клієнтів за допомогою цифрового маркетингу

By Vladimir F

Mar 31, 2023

Надзвичайно корисний курс. Дуже гармонійно та структурно грамотно поєднані відео, текстові матеріали та практичні заняття. Сподобалася талановита, експресивна манера викладання матеріалів основним лектором, або, по сучасному, коучем.

By Oleksandr H

Feb 5, 2023

Дуже корисні поради від гуру Google, до яких треба дослухатися усім маркетологам та SEO спеціалістам, оскільки багато інформації пояснює алгоритми, які діють на наші сайти

By Oleksandr R

Mar 16, 2023

Thanks a lot to my coach AK, who is a great teacher. Everything was clear. It is a pity that is hard to write him dirctly to ask questions :0)

By Alona L

May 7, 2023

Інформація подана цікаво та чітко. Практичні завдання і тести чудово закріплюють пройдентй матеріал.

By Olha B

Mar 16, 2023

Дізналась багато інформації про створення реклами у соціальних мережах.

By Bogdan D

Feb 18, 2023

Пізнавально, корисно, досить цікаві і продумані практичні завдання

By Юлія В М

Apr 17, 2023

Це був дуже не простий курс для мене. Але, я отримала багато корисних, структурованих, професійних знань, порад, рекомендацій. Багато чого приходилось читати і дивитись декілька разів, повертатись назад, знову йти вперед, осмислювати і переоцінювати. Алє,я пишаюсь,що змогла пройти цей курс! Дякую за таку можливість!

By Орлова М Л

Jun 21, 2023

Дуже вдячна за можливість навчатись на цьому курсі. Особливо хочу висловити своє захоплення тренером. Coach AK - ви найкращий! Компетентний, дотепний, щирий, ...! Навчатись разом з вами - велике задоволення! Бажаю вам успіхів. Вам дуже підходить роль тренера, тому продовжуйте навчати і передавати свій досвід!

By Анна Л

Dec 30, 2023

Навчальний курс дуже інформативний. Багато корисної інформації, гарно ілюстровано прикладами. Постійний контроль через тести допомагають зрозуміти , що саме треба повторити. Вважаю , що цей курс буде дуже корисним власникам бізнесу.

By Kernos T

Jan 4, 2023

It was absolutely outsoutstanding xperience ! Great teacher that could encourage and involve in all this details about SEM and SEO.

It is help to be intinterested in all proces of learning! I like it and higly recomend!

By Nata S

Jun 14, 2023

Матеріал був для мене складним, але дуже корисним. Якщо з SEO я стикалася, то в рекламі у мене немає практики, шкода, що поки що інформація тільки в теорії. Але попереду життя!

By Галина Д

May 16, 2023

Дякую за цікавий курс. Мені подобається як розроблений курс, що він поділений на короткі відео, інформація подається структуровано. Тренери великі професіонали.

By Iryna T

Apr 30, 2024

5 stars to Coach AK for his passion, easy manner in explaining a complex topic, interesting and creative tasks, support, and motivation. Thanks!

By Магас О А

Mar 31, 2023

Дякую! Дуже гарний, змістовний і структурований курс! Отримала найкращі початкові знання SEO, SEM, а також розуміння як працювати з Google Ads !

By Viktoriia R

Jan 20, 2024

Відмінний курс! Дуже багато нової корисної інформації, цікаві практичні завдання. Дякую всім фахівцям, які створили і впровадили цей курс!

By Nataliia G

Mar 6, 2023

The great trainer and study. Though much new and not uncertain, some time needed to adapt and sort in my head)) Thank you much!

By Олена Л

Jun 1, 2023

Курс дуже сподобався, дізналася більше про SEO та медійну рекламу, зрозуміла, як правильно писати заголовки та описи.

By Воцко О С

May 12, 2023

Курс дуже сподобався! Багато цікавих та корисних матеріалів для подальшого засвоєння і застосування у роботі. Дякую)

By Андрей С

May 21, 2023

Дуже цікава інформація, після якої є бажання ще більше ознайомитися з сервісами Google і впровадити їх в практиці

By Ratushnyak A

Mar 26, 2023

Чудовий курс, все чітко і зрозуміло. Дуже вдячна за практичні завдання. Я би прагнула більше успішних прикладів

By Некрасова С С

Dec 28, 2023

Було багато невідомих термінів і блок про SEO мені здався найважчим але все здолала. Дякую за нові знання!

By Oksana Y

Mar 12, 2023

Корисний і цікавий курс. Харизматичний викладач легко проводить через складні терміни та інструменти

By Шалайська О Я

Mar 24, 2023

Курс пояснює як думає алгоритм і думає він про клієнтів. Це допоможе мені у майбутньому.

By Александр С

Oct 31, 2022

Було дуже цікаво. Хотілось би ще більше практики. Дякую за можливість навчатися!

By Гашенко А А

Dec 25, 2022

Це було супер, багато нового, і позитивний коуч, видно що любить свою роботу!