Chevron Left
Back to Від уподобань до потенційних клієнтів: взаємодія з клієнтами онлайн

Learner Reviews & Feedback for Від уподобань до потенційних клієнтів: взаємодія з клієнтами онлайн by Google

4.9
stars
315 ratings

About the Course

Від уподобань до потенційних клієнтів: взаємодія з клієнтами онлайн – це третій із семи курсів у рамках сертифікаційної програми Google з цифрового маркетингу й електронної комерції. На цьому курсі ви навчитеся розробляти маркетингові стратегії в соціальних мережах. Соціальні мережі є ключовим каналом цифрового маркетингу для багатьох компаній, оскільки велика кількість людей використовує соціальні платформи для спілкування, взаємодії з компаніями й обміну контентом. Жодна стратегія цифрового маркетингу не буде повною без присутності бренду в Інтернеті, де клієнти зможуть із ним взаємодіяти. На цьому курсі ви ознайомитеся з соціальними мережами та навчитеся визначати, яка з них найбільше відповідає конкретним потребам компанії. Ви навчитеся створювати контент для соціальних мереж, використовуючи принципи графічного дизайну для спеціалістів із маркетингу, і керувати присутністю в соціальних мережах. Крім того, ви зможете встановлювати цілі та показники успіху реклами в соціальних мережах. Співробітники Google, які зараз працюють у цій сфері, навчатимуть вас за допомогою практичних вправ і прикладів, які імітують стандартні завдання в області цифрового маркетингу й електронної комерції, а також продемонструють найбільш ефективні інструменти й ресурси, які вони використовують у своїй роботі. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, володітимуть навичками, які дадуть їм змогу претендувати на вакансії початкового рівня в галузі цифрового маркетингу й електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Завершивши цей курс, ви вмітимете вирішувати такі завдання: – визначати п’ять основних принципів маркетингу в соціальних мережах: стратегія, планування та публікація, моніторинг та залучення, аналітика та звітність, реклама; – визначати, як вибрати соціальні мережі для кампанії; – розуміти, як підвищити залученість у соціальних мережах; – писати, розробляти та переорієнтовувати цікавий контент для соціальних мереж; – використовувати дані, зібрані на основі аналітики соціальних мереж, як інструмент для прийняття рішень; – використовувати ефективні методики для подання звіту про соціальні мережі; – досягати конкретних маркетингових цілей за допомогою платної реклами в соціальних мережах....

Top reviews

OR

Mar 29, 2023

Дуже потужний курс, що розкладає по поличках поетапний процес маркетингу в соц мережах. Погдає перелік інструментів аналітики, пояснює основи планування бюджету платних компаній

OG

May 13, 2023

Як і попередні курси, інформація і її подання на високому рівні, контрольні точки для відкладення в пам'яті працюють) Дякую всім причетним!

Filter by:

1 - 25 of 40 Reviews for Від уподобань до потенційних клієнтів: взаємодія з клієнтами онлайн

By Oleksandr R

Mar 30, 2023

Дуже потужний курс, що розкладає по поличках поетапний процес маркетингу в соц мережах. Погдає перелік інструментів аналітики, пояснює основи планування бюджету платних компаній

By Oleksii G

May 14, 2023

Як і попередні курси, інформація і її подання на високому рівні, контрольні точки для відкладення в пам'яті працюють) Дякую всім причетним!

By Michael R

Apr 20, 2023

SMM - це дуже творча та креативна царина маркетингу. На початку навчання, в темі про інклюзивність, пролунала така думка, що маркетинг може впливати на поведінку людини та ставлення її на отоючучих. Тож продовжу міркувати щодо пропаганди...

А до чого тут пропаганда, спитаєте ви? А ніхто не бачив, ще у 2013 році, у всякому разі в Донецькій області, на полицях супермаркетів (Ахмєтова та інших олігархів) морозиво (по 15 копійок - може хтось ще скучає, ґа?) - оформлене рубленим совєтським шрифтом та з логотипом "знак якості совка"?

By Некрасова С С

Jan 15, 2024

Дуже сподобалось, як говорить вчитель - внятно, красиво, доступно. Читаючи субтітри на український, я навіть почала під кінець курсу розуміти про що вона каже. Сподобалось, що для мене, як для новачка, розказали про все, що стосується маркетингу в соцмережах. Можливо для тих, хто вже щось знає або вже працює в SMM може здатися він занадто лайтовим, але для отримання перших знань та вмінь - саме те!

By Анна Л

Jan 18, 2024

Дуже корисний курс! Багато інформації, яка дається поступово та дотепно. Тести допомагають усвідомити засвоєння матеріалу, якщо дав невірну відповідь, підказка, де саме повторити матеріал дуже допомагала знайти вірну відповідь. Вважаю , що кожному підприємцю цей курс допоміг би у розвитку власного бізнесу . Дякую за можливість навчатися у вас

By Світлана Р

Dec 24, 2023

Дякую! Курс дуже цікавий і доступний в навчанні. Тепер можно буде приміняючи знання, починати правильно працювати з соціальними мережами. І тепер, шукаючи роботу, можно буде більш впевненим при співбесіді. Уже на практиці робити впевнені кроки до вирішування завдань, коли отримую бажану вакансію.

By Литвиненко М

Mar 1, 2023

Дуже цікавий та насичений 3-й модуль (Від уподобань до потенційних клієнтів: взаємодія з клієнтами онлайн). Були присутні практичні навчання, де однокурсники обмінювалися своїми роботами. У кожного був свій креативний підхід. Було цікаво спостерігати, а також вчитися разом.

By Oleg F

Jan 14, 2024

Дуже грунтовний курс , я хоч і все це робив сам але не хватало систематичних знань.Тепер цілий мішок бажань всі поради пере пробувати. Маю на меті його ще раз на англійському пройтись і рекламувати власний портал.

By Yuliia H

Jul 23, 2023

Дуже класний та корисний курс, особиво для початківців та хто хоче розібратися в маркетингу не відвідуючи декілька місяцевих курсів. В курсі подана чітка інформація та без води.

By Ratushnyak A

Apr 7, 2023

Я приємно враженна наповненістю курсу цінними знаннями, практичними навичками і гарними можливостями для втілення своїх ідей!

By Ольга С

Jun 2, 2023

мабуть цей курс мені дасвя найважще, але водночас він мегаінформативний та цікавий!

дякую за цю можливість розвиватися!

By Гусєва А В

Jan 26, 2023

Дуже сподобалась спікер цього курсу - така чітка вимома, виразна розповідь))) цікаво було слухати ))

By Бабульчак І

Apr 7, 2023

Структурований та якісний матеріал з корисною практикою

Дякую за можливість проходити навчання.

By Магас О А

Apr 26, 2023

Дякую за курс! Дуже змістовний і інформативний. Виклад матеріалу зрозумілий і цікавий.

By Oleksandr S

Jan 18, 2024

A great course that contains a lot of valuable information and practical tasks.

By Sofiia H

May 20, 2023

було дуже цікаво, сподобався спікер (чітко викладено матеріал і приємна вимова)

By Andrii S

Jul 15, 2023

Цікавий курс, не можно не дооцінювати взаємодію з клієнтами онлайн

By Oleksandra O

May 21, 2023

дякую за вирішення проблем з версіями мов) цікавий курс.

By Oleksander O

Jan 13, 2024

Все сподобалось, більше навіть ніж попередні 2 курси

By Kyrylo H

Apr 14, 2024

I learned so much about SMM. That was great. Thanks

By Yuliia T

Jul 23, 2023

Цінна і гарно систематизована інформація. Дякую!

By Halyna S

May 17, 2023

Дякую за такий чудовий і змістовний курс!

By Daria S

May 4, 2023

Чудовий курс, дцже дякую за мождивість!

By Iuliia S

Apr 23, 2023

learned a lot of new things! thank you!

By Наталія Ч

Apr 20, 2023

Дякую за курс! Було і важко і цікаво))