Chevron Left
Back to Задоволення гарантовано: розвиток лояльності клієнтів онлайн

Learner Reviews & Feedback for Задоволення гарантовано: розвиток лояльності клієнтів онлайн by Google

4.9
stars
452 ratings

About the Course

Вам вдалося! Задоволення гарантовано: розвиток лояльності клієнтів онлайн – це сьомий і останній курс сертифікаційної програми Google з цифрового маркетингу та електронної комерції. У цьому курсі ви вивчите стратегії формування лояльності клієнтів в електронній комерції. Ви також вивчите спеціальні інструменти для розвитку та підтримки відносин з клієнтами. Наприкінці курсу ви опрацюєте сценарій, який продемонструє ваші вміння щодо створення успішної стратегії електронної комерції. Нарешті, ви завершите курс, отримавши навички професійного розвитку. Перед початком цього курсу рекомендуємо вам пройти попередні шість, оскільки вони забезпечують базові знання для виконання завдань наприкінці цього курсу. Співробітники Google, які зараз працюють у цій сфері, навчатимуть вас за допомогою практичних вправ і прикладів, що імітують поширені завдання з цифрового маркетингу та електронної комерції, а також продемонструють найефективніші інструменти й ресурси, які вони використовують у своїй роботі. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, зможуть претендувати на вакансії початкового рівня в галузі цифрового маркетингу та електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Пройшовши цей курс, ви вмітимете вирішувати такі завдання: – відрізняти поширені стратегії для формування лояльності клієнтів у сфері електронної комерції; – успішно керувати відносинами з клієнтами та визначати рівень їхньої задоволеності; – відстежувати ефективність роботи магазину електронної комерції; – оновлювати магазин електронної комерції на основі даних; – заповнювати сценарій портфоліо, щоб підготуватися до співбесіди; – знаходити вакансії, подавати заявки й готуватись до співбесід і роботи; – складати портфоліо та/або резюме для роботодавців....

Top reviews

MY

Jan 2, 2024

Це найкраще проведений час❤️Дякую за чудову можливість навчатися та розвиватися👌Курс дуже насичений та дає повністю базове розуміння про сферу цифрового маркетингу та електронну комерцію!!!

OS

Apr 11, 2023

Дякую за чудовий, комплексний та послідовний курс, з задоволенням та мотивацією навчалася. Дякую нашим кураторам MAMOPRACUJ за таку можливість та підтримку.

Filter by:

1 - 25 of 57 Reviews for Задоволення гарантовано: розвиток лояльності клієнтів онлайн

By Viktoriia T

Jun 7, 2023

I'm so excited about ending this program! It was a hardworking learning journey. And at the end of the day I am delighted I'm done)

By Oleksandr R

May 22, 2023

Дякую за чудовий курс, дякую за поради щодо створення резюме та проходження співбесід

By Akifyeva I

Jun 29, 2023

Хочу висловити щиру подяку платформі Coursera та Google за надання можливості безкоштовного навчання на курсі з електронної комерції в дуже тяжкі часи для українців. Цей курс став незамінним джерелом знань та навичок, які значно розширили мої можливості в галузі електронної торгівлі. Я була вражена якістю матеріалів, чіткими поясненнями та практичними завданнями, які допомогли мені закріпити отримані знання. Цей курс відкрив для мене нові перспективи та надав необхідні навички для успішної реалізації проектів у сфері електронної комерції. Безумовно, це навчання стало цінним внеском у мою професійну кар'єру.

By Michael R

Jun 2, 2023

Отакої :) Дуже цікавий та корисний курс. Раджу, у кого буде можливість. Загалом - маркетинг та (електронна) комерція - це про психологію людини - як змусити її щось купити (що вам не потрібно). Про цінності і місію бізнесу і бренду - нести користь людям і суспільству, які тобі віддячать у грошовому еквіваленті (та й не тільки). І, звісно, це про творчість, (медіа) і пропаганду. Дуже вдячний цій мега-конторі — google та їх менторам, prometheus і coursera, та й всім хто доклав зусиль щоби надти таку можливість у такий складний час українцям отримати нові знання та навички.

By Ян

May 26, 2023

Дуже вдячний) Було дуже цікаво. Сподобалась проста подача інформації, якби не читати з монітора, сидів би і ночами з цим курсом) Хотілось щоб практичні завдання були на українській. Щиро бажаю успіхів Вам в Вашій сфері. Буду радий отримувати від Вас на електрону адресу: velykiyman@gmail.com Ваші програми курсів. З повагою)

By Рукавиця К О

Jun 30, 2023

Very informative and practical course! I enjoyed studying it so much, and I deepened my knowledge in digital marketing & e-commerce, so it's going to help me with development of my own brand and business, and finding a job in my favorite area! Thank you to all the teachers in this program and to its creators.

By Євглевська М С

Aug 12, 2023

Дуже сподобався даний курс, інформації багато, деякі завдання/модулі проходились довше ніж інші але все одно було цікаво! Даний курс дає можливість роздивитися всі направлення в электронному маркетингу та цифровій комерції та обрату саме ту область в якій буде тобі цікаво працювати в майбутньому!

By Куршакова М

Jun 17, 2023

Ц е дуже якісно зроблений курс навчання. Все зроблено послідовно, з урахуванням найновітніших тенденцій і технологій навчання. Раджу його пройти і зробити усі завдання, якщо ви хочете опанувати електронний маркетинг і зрозуміти усі звязани з ним практичні дії.

By Dubovenko Y

Jun 24, 2023

Курс має певні мінуси, але якщо зважати на контент, а не на стилістику, переплутані часом модулі та брак практичних прикладів, в цілому він виконує своє завдання - готувати його учасників до кар'єри початкового рівня у маркетингу та цифровій комерції

By Luck S

Jul 29, 2023

Непоганий курс для повного початківця. Психологічно малостресовий, методично комплексний та послідовнийю. Стає зрозумілим чим займатись. Але практики у всій програмі з 7 курсів мало, і потрібно стажуватись, щоб закріпити початкові знання.

By Зайцева Л П

Aug 4, 2023

Цей курс неймовірний! Я в захваті!

Вкладайте в себе і свої знання - це найвигідніше капіталовкладення!

Всім причетним до надання гранту на моє навчання величезне ДЯКУЮ! Нехай Господь рясно Вас благословить!

By Maryana Y

Jan 3, 2024

Це найкраще проведений час❤️Дякую за чудову можливість навчатися та розвиватися👌Курс дуже насичений та дає повністю базове розуміння про сферу цифрового маркетингу та електронну комерцію!!!

By DyStyle

Jul 16, 2023

Починаючи цей курс вже мав практичні навички роботи. Курс допоміг удосконалити та розширити свої наробки, Відкрив нові методи та способи реалізації деяких задач.

By Шалайська О Я

Jun 8, 2023

Дякую розробникам цього курсу! Почуття радості і вдячності мене переповнюють, хоча лунає сирена повітряної тривоги вже тричі за цю добу.

By Antonina V

Mar 13, 2024

Дякую за чудовий, пізнавальний курс. Я дізналась багато чого нового, сподіваюсь нові навички допоможуть знайти мені роботу моєї мрії

By Головненко П І

Apr 1, 2023

Для мене останній курс був дуже цінним. Я фактично не маю навичок з пошуку роботи. Сподіваюсь, вправи та поради стануть в нагоді.

By Khrystyna D

Jul 1, 2023

Чудовий курс!Достатньо практики,багато теорії для цифрових маркетологів початківців та спеціалістів з електронної комерції

By Nataliia G

Aug 11, 2023

It was a really great experience. I've got so many new knowledges, eager to practice them asap. Thank you!!!

By Artur S

Jun 28, 2023

The course covers really big variety of topics. The teachers are charismatic and easy to listen to.

By Тетяна Г

Sep 3, 2023

Дуже змістовний та структуровний курс. Величезне дякую за можливість проходження навчання.

By Расмус Р

Jul 14, 2023

Моя оцінка суб'єктивна . Я перший раз проходжу подібний курс. Мені нема з чим порівнювати.

By Гетманець М В

Jun 18, 2023

Чудовий і корисний курс, дякую!

З нетерпінням буду чекати нових подібних пропозицій)

By Євгеній

Jan 23, 2024

Дуже цікавий та користний курс. Велика подяка вахівцям котрі його підготували.

By Олег П

Aug 27, 2023

Багато різних та змістовних знань, які виеладені у простій формі з прикладами.

By Daria O

Jun 21, 2023

Дуже змістовна інформація, гарна подача та професійний викладач. Дякую!