Chevron Left
Back to Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

Learner Reviews & Feedback for Основи цифрового маркетингу та електронної комерції by Google

4.9
stars
924 ratings

About the Course

Основи цифрового маркетингу та електронної комерції – це перший із семи курсів програми сертифікації Google з цифрового маркетингу та електронної комерції. Пройшовши цей курс, ви отримаєте навички, необхідні для того, щоб претендувати на посади початкового рівня у відповідних сферах. Люди, які працюють у галузі цифрового маркетингу та електронної комерції, допомагають своїм компаніям приваблювати нових клієнтів, залучають споживачів до взаємодії через різні цифрові канали, а також стимулюють продажі та лояльність клієнтів. На цьому курсі ви дізнаєтесь про посади початкового рівня у сфері цифрового маркетингу та електронної комерції, зокрема, про передбачені ними обов’язки та функції в компанії. Ви також дізнаєтесь, що таке маркетингова лійка і як вона визначає цикл взаємодії з клієнтом. Співробітники Google, які зараз працюють у цій галузі, навчатимуть вас, проводячи практичні заходи й демонструючи приклади, які імітують типові завдання сфери цифрового маркетингу та електронної комерції, і таким чином допоможуть вам розвинути відповідні навички й підготуватися до майбутньої роботи. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, володітимуть навичками, які дадуть їм змогу претендувати на вакансії початкового рівня в галузях цифрового маркетингу та електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Пройшовши цей курс, ви вмітимете: – визначати види діяльності у сферах цифрового маркетингу та електронної комерції; – описувати посадові обов’язки координатора цифрового маркетингу початкового рівня та аналітика електронної комерції (та подібних посад); – підсумувати, як ця програма допоможе вам підготуватися до кар’єри у галузях цифрового маркетингу та електронної комерції; – визначати ролі та функції, які цифровий маркетинг та електронна комерція відіграють у компанії; – пояснити термін "цикл взаємодії з клієнтом" та функції карти циклу взаємодії з клієнтом; – пояснити термін "маркетингова лійка"; – пояснити завдання та складові стратегії цифрового маркетингу та електронної комерції....

Top reviews

VR

Jan 10, 2024

Дуже гарний курс із цікавою і корисною інформацією, яка добре структурована і викладена послідовно. Дякую фахівцям Google і командам Coursera і Prometheus!

TS

Jun 28, 2023

Дякую за якісний курс! Це дійсно фундамент знань з цифрового маркетингу. Сподобалось, що курс налаштовує на конкретні дії щодо працевлаштування

Filter by:

1 - 25 of 164 Reviews for Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

By Kateryna B

Jun 4, 2023

Дуже гарний курс! Все структуровано, чітко пояснюється, матеріал можна переглядати для повторення і засвоєння.

By Dashdamirova H

Nov 16, 2022

Дякую за фундамент! Намагатимусь тільки покращувати свої знання і навички з вами! Ви неперевершені!

By Александр С

Oct 14, 2022

Дуже цікавий структурований курс! Сподіваюсь, що отримана інформація принесе користь на моєму подальшому шляху. Дякую за можливість навчатися!

By Viktoriia L

May 11, 2023

Дуже цікавий курс. Гарно і структуровано подано матеріал. Дякую, Coursera, за можливість навчатися новій професії.

By Oleksandr O

Apr 2, 2023

Сподобалось все. Не вистачило тільки презентацій до кожної теми (для кращого закріплення метеріалу)

By Anthony O

Mar 25, 2023

Обширна, грунтовна та бажана інформація для всіх хто вибрав данну сферу. Якісно і без води. Дякую

By Lohvinova Y

Mar 29, 2023

Дуже цікавий і пізнавальний курс. Велике дякую викладачам та організвторам!

By Vlada G

Jan 16, 2023

Хороший узагальнений курс-вступ до Digital marketing. Дякую

By Oleksandra T

Mar 25, 2023

дякую за курс! дуже доступне і цікаве викладення інформації

By Olena M

Feb 19, 2023

Дякую за дуже змістовне та цікаве навчання. Лаконічно подана інформація, зміст послідовно від простого до складного розкриває сутність цього напрямку, як науки яка застосована до життя і бізнесу. Гарні приклади із життя викладачів всі поєднані мотивом, що навчання в цій галузі вони всі починали і мали успіх після переходу від інших професій, і це було не важко і зосновано на цікавості і бажанні і отриманих знаннях і досвіді спілкування в сучасному світі. Дякую організаторам за можливість приєднатись до проекту та отримувати подальші знання з курсу електронної комерції. Всім бажаю успіху. З повагою Олена Манченко

By Волинець Л В

Dec 15, 2023

Маю економічну освіту, семестр вивчала маркетинг в університеті, після цього не цікавилася цим напрямом. Коли почала вивчати матеріали курсу для мене наче відкрився новий світ: стали більш зрозумілими рекламні кампанії та набір вакансій на сайтах пошуку роботи, який раніше вважала недосяжним. Дуже вдячна методологам за послідовність викладення матеріалу, викладачам за позитивний настрій, який передавався через екран монітора, Ви вселяєте в душу віру в те, що в мене вийде стати чудовим маркетологом. Щиро вдячна всім, хто організував та втілив таку прекрасну можливість.

By Світлана Р

Dec 8, 2023

Дякую за такий цікавий курс! Я думала, що не зможу відповідати вірно на питання, що це дуже складно, що не зможу вкластися в дедлайни. Це все міфи, не вірте!!! Курс дуже легко засвоюється, бо можно перечитати скільки треба українською мовою текст, навіть скопіювати, щоб ще раз переглянути. Матеріал дуже обширний, змістовний, легко запам"ятовується. Перший курс пройшла за 8 днів.

By Yuliia F

Mar 26, 2023

Мені дуже сподобалося ввикладання цього курсу - викладачі дуже змістовно надавали інформацію, давали цікаві приклади роботи маркетингу і комерції. Оцінювання пройденого матеріалу відбувається в форматі тестування - що є дуже зручною формою для мене. Викладений матеріал виявився дуже цікавим і зрозумілим.

Дякую викладачам і команді Курсера та Гугл.

By Іванова Г В

Feb 5, 2023

Спочатку було важкувато. По перше, ментори- працівники Google і ти одразу відчуваеш велику відповідальність перед ціею компаніею. По-друге, ми так чи інакше в житті зіткались з певними термінами. І, здавалось, наче б то зрозуміло що до чого. Виявилось що це не зовсім так. І навчитись відрізняти і більш глибше розуміти навчила саме ця програма.

By Садова С

Mar 14, 2023

Дуже цікавий курс та корисний Так, мало місце здивування та цікаво було дізнатися– про кількість професій з цифрового маркетингу. Я нарахувала приблизно 15.Та, мабуть стрімкий розвиток цифрового маркетингу та тенденції ринку призведуть до появи нових ще професій.

Все цікаво, доступно.! Не зважаючи на те, що я не працюю в сфері маркетингу

By Anna R

Feb 9, 2023

Хочу виразити подяку та захоплення цим курсом, подача матеріалу проста, але детальна. Відео змістовні та максимально інформативні. В моєму житті це перше настільки "ергономічне" навчання, від участі в якому здобуваються нові теоретичні знання, навички і торкаєшся практики.

By Панкєєва І В

Mar 26, 2023

Дуже багато корисної інформації, яка доступна для сприйняття. Після проходження даної частини курсу для мене, як для новачка в "царстві" цифрового маркенгу стало багато зрозуміло, а головне - отримала ясність щодо подальших дій в даній сфері. Дякую за таку можливість!

By Ірина Г

Jan 27, 2023

Дякую за надану можливість отримати навчання від таких поважних людей. Дуже вдячна всім причетним до організації цих курсів. В теперішні часи, коли ми через війну залишилися без роботи, це неймовірний шанс для багатьох отримати бажану роботу і відчувати себе впевненим.

By MarinaD

Apr 7, 2023

Пояснення інформації дуже зрозуміле, курс зручно розбитий на етапи, що дозволяє краще засвоювати інфорацію. Мені подобається, що після кожної нової теми є невеличкий тест. Я так краще запамятовую інформацію і не гублюсь. Охоче переходжу на наступний рівень.

By Гусєва А В

Dec 12, 2022

Мені дуже сподобався курс та методи викладення інфо - відео, матеріал для читання. Однак, мені б хотілося більше візуальних представлень . для мене, як для візуала, вони полегшують сприйняття поданої інформації.

Дякую за можливість цікаво навчатися)))

By Сіманова А

Mar 31, 2023

Доброго дня!

Курс був цікавий! Як людина, що не працювала у продажу, дізналась багато чого корисного та пізнавального. Розумію, що це початок навчання, основи понять, але хотілось би освоювати більш практичних навичок. Сподіваюсь на це в подальшому)

By Марта Г

Nov 17, 2022

Цікава інформація, розбита на частини для зручності вивчення матеріалу. Подобається, що є чергування між відео, текстовими документами, практичними завданнями та тестами. Дещо не всюди правильний переклад українською

By Hanna K

Mar 23, 2023

хоу порівняти з тим що досі читала, слухала, дивилась. Як початківець. Гугл дає знання на порядок відповідальніше. Краща структура і методика перевірки знань. Маючи цю базу можна нанизувати знання далі. дякую!

By Гоменюк Є А

Mar 21, 2023

Велике дякую за викладений матеріал! Дізнався дуже багато нового та цікавого. Чудове викладення матеріалу, цікаві завдання! Найбільше сподобалось, що запитання у тестах змінються. Ви супер. Так тримати

By YULIIA Y

Apr 28, 2023

Дякую усім.За такий великий шанс.Це дуже чудово навчатися в одній з найкращих компаній світу, Я щаслива проходити навчання з цифрового маркетингу.Вчитися у таких чудових професіоналах своєї роботи.