Chevron Left
Back to Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

Learner Reviews & Feedback for Основи цифрового маркетингу та електронної комерції by Google

4.9
stars
238 ratings

About the Course

Основи цифрового маркетингу та електронної комерції – це перший із семи курсів програми сертифікації Google з цифрового маркетингу та електронної комерції. Пройшовши цей курс, ви отримаєте навички, необхідні для того, щоб претендувати на посади початкового рівня у відповідних сферах. Люди, які працюють у галузі цифрового маркетингу та електронної комерції, допомагають своїм компаніям приваблювати нових клієнтів, залучають споживачів до взаємодії через різні цифрові канали, а також стимулюють продажі та лояльність клієнтів. На цьому курсі ви дізнаєтесь про посади початкового рівня у сфері цифрового маркетингу та електронної комерції, зокрема, про передбачені ними обов’язки та функції в компанії. Ви також дізнаєтесь, що таке маркетингова лійка і як вона визначає цикл взаємодії з клієнтом. Співробітники Google, які зараз працюють у цій галузі, навчатимуть вас, проводячи практичні заходи й демонструючи приклади, які імітують типові завдання сфери цифрового маркетингу та електронної комерції, і таким чином допоможуть вам розвинути відповідні навички й підготуватися до майбутньої роботи. Студенти, які пройдуть усі сім курсів програми, володітимуть навичками, які дадуть їм змогу претендувати на вакансії початкового рівня в галузях цифрового маркетингу та електронної комерції. Попередній досвід роботи необов’язковий. Пройшовши цей курс, ви вмітимете: – визначати види діяльності у сферах цифрового маркетингу та електронної комерції; – описувати посадові обов’язки координатора цифрового маркетингу початкового рівня та аналітика електронної комерції (та подібних посад); – підсумувати, як ця програма допоможе вам підготуватися до кар’єри у галузях цифрового маркетингу та електронної комерції; – визначати ролі та функції, які цифровий маркетинг та електронна комерція відіграють у компанії; – пояснити термін "цикл взаємодії з клієнтом" та функції карти циклу взаємодії з клієнтом; – пояснити термін "маркетингова лійка"; – пояснити завдання та складові стратегії цифрового маркетингу та електронної комерції....

Top reviews

DH

Nov 15, 2022

Дякую за фундамент! Намагатимусь тільки покращувати свої знання і навички з вами! Ви неперевершені!

AB

Mar 12, 2023

Чудовий курс щодо цифрового маркетингу й електронної комерції. Цікаво і зрозуміло)

Filter by:

1 - 25 of 53 Reviews for Основи цифрового маркетингу та електронної комерції

By Александр С

Oct 14, 2022

Дуже цікавий структурований курс! Сподіваюсь, що отримана інформація принесе користь на моєму подальшому шляху. Дякую за можливість навчатися!

By Dashdamirova H

Nov 16, 2022

Дякую за фундамент! Намагатимусь тільки покращувати свої знання і навички з вами! Ви неперевершені!

By Olena M

Feb 19, 2023

Дякую за дуже змістовне та цікаве навчання. Лаконічно подана інформація, зміст послідовно від простого до складного розкриває сутність цього напрямку, як науки яка застосована до життя і бізнесу. Гарні приклади із життя викладачів всі поєднані мотивом, що навчання в цій галузі вони всі починали і мали успіх після переходу від інших професій, і це було не важко і зосновано на цікавості і бажанні і отриманих знаннях і досвіді спілкування в сучасному світі. Дякую організаторам за можливість приєднатись до проекту та отримувати подальші знання з курсу електронної комерції. Всім бажаю успіху. З повагою Олена Манченко

By Іванова Г В

Feb 5, 2023

Спочатку було важкувато. По перше, ментори- працівники Google і ти одразу відчуваеш велику відповідальність перед ціею компаніею. По-друге, ми так чи інакше в житті зіткались з певними термінами. І, здавалось, наче б то зрозуміло що до чого. Виявилось що це не зовсім так. І навчитись відрізняти і більш глибше розуміти навчила саме ця програма.

By Садова С

Mar 14, 2023

Дуже цікавий курс та корисний Так, мало місце здивування та цікаво було дізнатися– про кількість професій з цифрового маркетингу. Я нарахувала приблизно 15.Та, мабуть стрімкий розвиток цифрового маркетингу та тенденції ринку призведуть до появи нових ще професій.

Все цікаво, доступно.! Не зважаючи на те, що я не працюю в сфері маркетингу

By Anna R

Feb 9, 2023

Хочу виразити подяку та захоплення цим курсом, подача матеріалу проста, але детальна. Відео змістовні та максимально інформативні. В моєму житті це перше настільки "ергономічне" навчання, від участі в якому здобуваються нові теоретичні знання, навички і торкаєшся практики.

By Ірина Г

Jan 27, 2023

Дякую за надану можливість отримати навчання від таких поважних людей. Дуже вдячна всім причетним до організації цих курсів. В теперішні часи, коли ми через війну залишилися без роботи, це неймовірний шанс для багатьох отримати бажану роботу і відчувати себе впевненим.

By Гусєва А В

Dec 12, 2022

Мені дуже сподобався курс та методи викладення інфо - відео, матеріал для читання. Однак, мені б хотілося більше візуальних представлень . для мене, як для візуала, вони полегшують сприйняття поданої інформації.

Дякую за можливість цікаво навчатися)))

By Марта Г

Nov 17, 2022

Цікава інформація, розбита на частини для зручності вивчення матеріалу. Подобається, що є чергування між відео, текстовими документами, практичними завданнями та тестами. Дещо не всюди правильний переклад українською

By Hanna K

Mar 23, 2023

хоу порівняти з тим що досі читала, слухала, дивилась. Як початківець. Гугл дає знання на порядок відповідальніше. Краща структура і методика перевірки знань. Маючи цю базу можна нанизувати знання далі. дякую!

By Гоменюк Є А

Mar 21, 2023

Велике дякую за викладений матеріал! Дізнався дуже багато нового та цікавого. Чудове викладення матеріалу, цікаві завдання! Найбільше сподобалось, що запитання у тестах змінються. Ви супер. Так тримати

By Литвиненко М

Feb 5, 2023

Мені дуже сподобався курс «Основи цифрового маркетингу та електронної комерції»:

·Цікавий

·Доступний

·Захоплюючий

·Результативний

By Татьяна М

Dec 25, 2022

Проста, логічна, необтяжлива подача насиченого і складного (як для мене) матеріала. Але усе доступно і зрозуміло.

By Progress P

Mar 5, 2023

Чудова можливість вступити у нову професію, чи структуризувати та оновити наявні знання.

By Оксана Т

Nov 10, 2022

Всі інформація подається дуже просто і доступно.

Я вже дізналася багато корисного.

Дякую.

By Natale M

Mar 8, 2023

Дуже добрий курс, чіткі визначення , перечитувала одночасно на двох мовах.

Дякую!!!!

By Oksana L

Mar 16, 2023

Прекрасний інфоративний курс. Приємна зручна форма викладання, цікаві приклади. Дякую!

By A B

Mar 13, 2023

Чудовий курс щодо цифрового маркетингу й електронної комерції. Цікаво і зрозуміло)

By Ісаков В М

Mar 12, 2023

Дякую Організаторам та Менторам! Багато гарно структурованої та корисної інформації.

By Svoryk A

Mar 1, 2023

Інформація є корисною для мене . Також хочу відзначити гарну структуру інформації 👍

By Ярова Л В

Nov 29, 2022

Дуже цікавий і корисний курс особливо для нових людей які зацікавились професією

By Єлізавета П

Feb 9, 2023

Дякую за нові знання та навички! Курс дуже цікавий та корисний! Рекомендую!)

By Петр П

Mar 7, 2023

Структура матерілу на вищому рівні. Все зрозуміло і без води) дякую!!!

By Anastasiya L

Mar 16, 2023

Дуже сподобалося. Все чітко, конкретно і якісно. Продовжую навчання!

By Олена Т

Mar 14, 2023

Дуже інформативний курс, прочтий у навчанні. Продовжую далі) Дякую